Pompy wirowe

W tej kategorii asortymentowej znajdują się wysokiej klasy pompy wirowe, stanowiące jeden z najpopularniejszych typów pomp procesowych, do olejów termicznych, do podnoszenia ciśnienia i pomp próżniowych, które powszechnie są wykorzystywane na potrzeby przedsiębiorstw przemysłowych i komunalnych.

Ze względu na swoje parametry techniczne mogą one transportować zarówno wodę, jak i substancje o silnym zanieczyszczeniu ciałami stałymi o różnej wielkości i strukturze.

Dzięki temu zastosowanie pomp wirowych jest bardzo szerokie, począwszy od zasilania instalacji i wytwarzania próżni dla procesów produkcyjnych poprzez odprowadzenie deszczówki przy podtopieniach i zalaniach domów, osiedli, ulic, po przepompowanie szlamów, ścieków i wszelkich rodzajów odpadów komunalnych. Urządzenia te stosowane są także w przemyśle spożywczym, papierniczym, petrochemicznym, ceramicznym, stoczniowym oraz w budownictwie i przedsiębiorstwach komunalnych.

Sprzedaż pomp wirowych obejmuje produkty takich renomowanych marek jak: Wilo, Sihi, Metalchem, Lowara, KSB, Grundfos, Flowserve, Homa, Meprozet, Calpeda, Pumpex, Sterling Fluid Systems, ABS, Flygt, Zenith, Sulzer, Xylem, Jung pumpen, Ebara, Allweiler, Busch, DAB, Garden Denver, Hidrostal, LFP, Robuschi, Sigma, Vogel, Tsurumi, Vansan. Klientom oferujemy również fachowe wsparcie techniczne w zakresie bezinwazyjnej diagnostyki, przeglądów i remontów zakupionych u nas produktów, a w przypadku ich awarii dokonujemy napraw i konserwacji.