Naprawa i serwis dmuchaw i wentylatorów
przemysłowych

Jako przedsiębiorstwo, które od lat świadczy usługi kluczowe w wielu sektorach przemysłu, doskonale rozumiemy potrzeby tej branży, co zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Posiadane przez Z.E.A.N.N. ROTOR doświadczenie w zakresie serwisu, przeglądów, regeneracji, napraw i remontów, a także sprzedaży urządzeń niezbędnych przede wszystkim w utrzymaniu ruchu sprawia, że możemy zaproponować naszym Kontrahentom kompleksową obsługę odpowiednią do skali oraz charakteru ich działalności. Nasza oferta to propozycja, która będzie znaczącym wsparciem między innymi w utrzymaniu ciągłości procesów technologicznych zachodzących w obszarze linii produkcyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dmuchawy i wentylatory przemysłowe - serwis Z.E.A.N.N. ROTOR

Urządzenia takie jak dmuchawy oraz wentylatory są kluczowymi elementami każdego systemu wentylacji przemysłowej. Umożliwiają nie tylko zasysanie oraz filtrowanie zanieczyszczonego powietrza, ale również skuteczne osuszanie i oddymianie wybranych obszarów. Niezbędne w usuwaniu toksycznych oparów towarzyszących wielu procesom produkcyjnym, wykorzystywane są też do obniżania temperatury w obszarze stanowisk roboczych. To urządzenia, które stosuje się jako element systemów wentylacji takich miejsc jak:

  • hale produkcyjne i magazynowe, warsztaty oraz fabryki,
  • zakłady petrochemiczne, laboratoria i drukarnie,
  • parkingi podziemne,
  • a także budynki użyteczności publicznej.

Rodzaje dmuchaw i wentylatorów przemysłowych

Obecnie do najczęściej wykorzystywanych do zastosowań przemysłowych modeli należą dmuchawy i wentylatory:

  • promieniowe,
  • osiowe,
  • nadmuchowe,
  • a także wyciągowe.

Wybierając system, który najlepiej sprawdzi się w Państwa budynku warto pamiętać, że w tym obszarze niezwykle ważne są niska awaryjność, wysoka wydajność, efektywność działania oraz możliwie jak najcichsza praca. Jako elementy systemu wymiany powietrza w halach produkcyjnych, warsztatach czy na parkingach podziemnych, dmuchawy i wentylatory muszą być przystosowane do intensywnej, ciągłej eksploatacji oraz do nie zawsze korzystnych warunków pracy. Tym samym niezwykle ważne są przeprowadzane regularnie przeglądy, serwis, remonty oraz naprawy. Fachowo i profesjonalnie usługi te zrealizuje dla Kontrahenta firma Z.E.A.N.N. ROTOR – zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się