Naprawa i serwis silników elektrycznych

Jednym z największych gwarantów jakości naszych usług jest nasze doświadczenie – z przemysłowymi silnikami elektrycznymi pracujemy już około 35 lat! Są to bardzo ważne elementy – od ich poprawnej pracy często zależy sprawne działanie przedsiębiorstwa czy też zakładu przemysłowego. Usterki takie jak przepalone uzwojenia, zużyte łożyska czy poluzowane komponenty wpływają na pogorszenie pracy napędu i zmniejszają efektywność linii produkcyjnej. Nasza firma oferuje liczne usługi serwisowe, likwidujące przyczyny i skutki tych awarii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autoryzowany serwis silników elektrycznych

Autoryzacje otrzymane od wielu cenionych producentów przemysłowych silników elektrycznych upoważniają nas do serwisowania tychże urządzeń. Z wszystkimi dokumentami i certyfikatami można zapoznać się w dziale “Autoryzacje”. Nasza firma otrzymała też certyfikat ATEX. Jest to dokument świadczący o posiadaniu uprawnień do prowadzenia prac serwisowych na terenach i w obiektach zagrożonych wybuchem.

Oferowana naprawa silników elektrycznych dla przemysłu przeprowadzana jest zatem przez wykwalifikowanych fachowców. Usuwamy również usterki osprzętu, na przykład falowników, przetwornic czy softstartów.

Zapewniamy pełną diagnostykę problemu, analizę powodów usterki, wykonanie pomiarów, naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów, regenerację części, oraz ocenę prawidłowości działania. Na wykonane prace naprawcze udzielamy gwarancji, oferujemy też wykonanie przeglądu i wydanie ekspertyzy.

Przezwajanie napędów elektrycznych

Jest to jedna z prac naprawczych wykonywanych w naszym serwisie. Ten proces jest niezbędny do przeprowadzenia w przypadku przepalenia się uzwojenia silnika, spowodowanego zbyt dużym obciążeniem. To często spotykana usterka, która jest w stanie wstrzymać prace zakładu przemysłowego i niestety najczęściej wymaga całkowitej wymiany uzwojenia. Ten proces wymaga dużo uwagi, a do jego przeprowadzenia niezbędna jest fachowa wiedza. Konieczny jest bowiem dobór nowego drutu, który będzie odpowiedni do naprawianego urządzenia, a do jego poprawnego nawinięcia wymagane są specjalistyczne maszyny, którymi dysponuje nasza firma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajmujemy się naprawą silników elektrycznych renomowanych producentów - m.in. Abb, AEG, Grundfos, Schorch, Siemens, czy Rotor.

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się