Naprawa pomp oleju

Przemysł chemiczny, spożywczy i papierniczy, a także ten skupiający przedsiębiorstwa wytwarzające wyroby z gum i tworzyw sztucznych to obszary, w których do realizacji poszczególnych etapów produkcji konieczne jest przeprowadzenie procesów w bardzo wysokich temperaturach. Z tego powodu linie technologiczne uzbraja się w specjalnie do tego celu zaprojektowane pompy oleju termicznego, których zadaniem jest utrzymanie ruchu oraz zapewnienie przepływu rozgrzanej cieczy roboczej pod optymalnym ciśnieniem. Ze względu na często ekstremalne warunki pracy są to jednak urządzenia, które mogą z biegiem czasu ulegać rozszczelnieniu lub innym awariom, co niezauważone w porę może niekorzystnie odbić się na całym procesie produkcyjnym. Możliwe, że w takiej sytuacji konieczna będzie wymiana, jednak dobrym pomysłem będzie też skorzystanie z usług sprawdzonego serwisu i naprawa osprzętu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis pomp oleju termicznego – czy warto oddać urządzenie do naprawy?

Na to pytanie odpowiedź może być tylko twierdząca, ponieważ wymiana przemysłowej, olejowej pompy termicznej to spore wyzwanie finansowe dla przedsiębiorstwa. Dlatego w przypadku problemów z tłoczeniem gorącej cieczy roboczej podczas destylacji kwasów tłuszczowych i gliceryny, produkcji taśm z tworzyw sztucznych, tektury czy też innych obróbek wymagających wysokiej temperatury, warto oddać urządzenie do renomowanego serwisu. Profesjonalnie przeprowadzona naprawa umożliwi bowiem wymianę zużytych podzespołów oraz ponowne uszczelnienie miejsc, w których dochodziło do przecieków. W rezultacie olejowa pompa termiczna będzie mogła dalej spełniać swoje zadanie.

Naprawa pomp oleju termicznego w serwisie Z.E.A.N.N. ROTOR

Jeżeli działasz w branży, w której wiele procesów produkcyjnych odbywa się przy udziale wysokich temperatur, to na pewno docenisz ofertę zlokalizowanego w województwie kujawsko-pomorskim serwisu Z.E.A.N.N. ROTOR. Fachowo, z dbałością o detale oraz terminowo zajmiemy się naprawą oddanego w nasze ręce urządzenia do tłoczenia tłustych i gęstych cieczy roboczych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się