Naprawa i serwis pomp próżniowych i sprężarek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy autoryzowane usługi serwisowe, przeglądy, remonty i naprawę pomp próżniowych oraz sprężarek, które z różnych przyczyn przestały spełniać swoje zadanie. Pełna diagnostyka, fachowe doradztwo oraz możliwość wypożyczenia urządzeń zastępczych lub zakupienia nowych to jedne z wielu atutów sprawiających, że Z.E.A.N.N. ROTOR Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zdecydowanie wyróżniającym się na tle konkurencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pompy próżniowe i sprężarki - serwis, naprawa i dystrybucja

Prezentowane w tej kategorii urządzenia znajdują wszechstronne zastosowanie w przemyśle i są obecnie jednym z kluczowych elementów odpowiedzialnych za prawidłowy przebieg wielu procesów technologicznych. Ze względu na fakt, że Z.E.A.N.N. ROTOR jest firmą od wielu lat specjalizującą się w serwisowaniu i naprawie pomp próżniowych oraz sprężarek, to doskonale wiemy, że w tym obszarze nie ma miejsca na półśrodki. Dlatego właśnie w codziennej pracy polegamy wyłącznie na rozwiązaniach renomowanych producentów, a także doświadczeniu i bogatej wiedzy naszych ekspertów. Serwisujemy, naprawiamy i dystrybuujemy między innymi pompy próżniowe i sprężarki:

  • z pierścieniem wodnym,
  • łopatkowe,
  • bocznokanałowe,
  • krzywkowe,
  • kłowe,
  • a także śrubowe.

Oferta Z.E.A.N.N. ROTOR Sp. z o.o. - rozwiązania dla przemysłu

Pompy próżniowe i sprężarki, czyli dmuchawy z wirującym pierścieniem cieczowym, to urządzenia, które obecnie wszechstronnie wykorzystywane są w obszarze utrzymania ruchu w wielu firmach działających w branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, a także papierniczej. Są niezastąpione w przetwórstwie tworzyw sztucznych, szkła oraz ceramiki, a także w oczyszczalniach ścieków. Jest to osprzęt odpowiedzialny za płynny przebieg wielu procesów technologicznych wymagających ssania i tłoczenia gazów wolnych od olejów, a ze względu na swoją kluczową rolę musi charakteryzować się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz niezawodnością. Nasza firma od lat zajmuje się ich naprawą, remontami, przeglądami, serwisowaniem, a także sprzedażą - zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się