Naprawa mieszadeł

Komora wykorzystywana w procesach fermentacyjnych w oczyszczalniach ścieków oraz biogazowniach nie spełni swojego zadania, jeżeli nie zostanie wyposażona w instalację z mieszadłem przystosowaną do wprawiania w ruch znajdującej się w zbiorniku zawartości. Taka aparatura dobierana m.in. pod względem przeznaczenia, kształtu i rozmiarów zamkniętej komory fermentacyjnej (ZKF) bierze czynny udział w procesie technologicznym przetwarzania zgromadzonych zasobów, dlatego niezwykle ważne jest jej prawidłowe działanie. Warto więc w przypadku awarii korzystać z usług firmy, która kompleksowo zajmie się naprawą i w możliwie krótkim czasie przywróci takiemu urządzeniu jego funkcjonalność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z.E.A.N.N. ROTOR – naprawa mieszadeł biogazu i ścieków

Od procesów zachodzących w oczyszczalniach ścieków oraz biogazowniach oczekuje się przede wszystkim wydajności, dlatego tak bardzo zwraca się uwagę na parametry techniczne mieszadła wchodzącego w skład instalacji ZKF oraz regularnie kontroluje jego stan. Spełnia ono bowiem kluczową rolę w utrzymaniu zawiesiny, zapobiegając powstaniu opadów czy formowaniu się kożuchów. Usprawnia też przepływ i umożliwia napowietrzenie masy, co przekłada się na równomierność fermentacji ścieków i produkcji biogazu. Ze względu jednak na niesprzyjające środowisko pracy może ulec uszkodzeniu, a taka awaria oznacza zatrzymanie procesów zachodzących w ZKF. Zakup nowego osprzętu może jednak okazać się sporym wydatkiem, dlatego zawsze warto rozważyć naprawę posiadanej aparatury.

Naprawa mieszadeł ZKF – profesjonalne usługi serwisowe

Z.E.A.N.N. ROTOR jest przedsiębiorstwem od lat świadczącym kompleksowe usługi z zakresu serwisowania i remontów aparatury przemysłowej. Bogata wiedza i doświadczenie pozwalają nam na sprawne namierzenie usterek sprzętu i ich usunięcie. W rezultacie Klienci chętnie powierzają nam do naprawy nie tylko pompy przemysłowe, ale też uszkodzone mieszadła ZKF wykorzystywane w biogazowniach oraz oczyszczalniach ścieków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się