Sprzedaż pomp przemysłowych i silników elektrycznych

Dzięki bogatemu asortymentowi możemy zaproponować sprzęt o różnych parametrach, idealnie dopasowany do potrzeb Waszego przedsiębiorstwa. Proponowane urządzenia znajdą zastosowanie między innymi w oczyszczalniach ścieków lub przy tłoczeniu płynnych produktów żywnościowych. Niektóre z zestawów hydroforowych są też przeznaczone do użytku domowego.

Sprzedaż pomp przemysłowych i silników elektrycznych prowadzimy wysyłkowo. Dostarczamy je do Klientów za pomocą firmowych środków transportu.

 

Urządzenia wysokiej jakości

Oferowany sprzęt jest niezbędny w prawidłowym utrzymaniu ruchu produkcyjnego w wielu branżach przemysłowych i budowniczych. Niejednokrotnie to właśnie od tych urządzeń zależna jest ciągłość pracy zakładu, dlatego bardzo ważne jest, by były one niezawodne. Pompy i silniki elektryczne, które posiadamy w sprzedaży, pochodzą od wielu renomowanych producentów polskich i zagranicznych – współpracujemy na przykład z firmami Białogon, Ecol Unicon, Franklin Electric czy Calpeda. Wykonane z wysokiej jakości komponentów, gwarantują długotrwałe i bezproblemowe działanie.

Oferujemy w sprzedaży ciągłej oraz na zamówienie:

• Pompy (przemysłowe, spożywcze, głębinowe, do użytku

   domowego, ściekowe, próżniowe, specjalistyczne)

• Silniki indukcyjne jedno i trójfazowe (także o dużych mocach)

• Mieszadła i aeratory

• Szafy sterujące

• Układy zabezpieczające i monitorujące

• Przepompownie

• Części zamienne

•OXIPERM PRO - urządzenie służące najskuteczniejszej

  i bezpieczniej dezynfekcji wody pitnej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajmujemy się również doborem produktów do odpowiednich zastosowań - przemysłowych, domowych, specjalistycznych. W ramach wsparcia posprzedażowego zapewniamy fachową pomoc dotyczącą eksploatacji pomp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako autoryzowany serwis zapewniamy dostęp do odpowiednich części zamiennych i serwisu urządzeń.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługo Klienta, który fachowo doradzi w zakresie doboru urządzenia do odpowiedniej aplikacji.

Skontaktuj się