Praca

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

 Mechanik lub elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Zakres obowiązków:

• praca w zespole przy naprawie urządzeń mechanicznych: silników i pomp

Wymagania i uprawnienia:

• doświadczenie przy remoncie pojazdów lub maszyn i urządzeń lub w utrzymaniu ruchu
• staranność i sumienność, zaangażowanie
• uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane

Wykształcenie:

• zasadnicze lub średnie techniczne

Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• stabilne, długotrwałe zatrudnienie
• bezpłatne szkolenia
• ubezpieczenie grupowe
• pakiet socjalny
• możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkjonowania firmy

System wynagradzania:

• Czasowy ze stawką miesięczną (podstawa plus premia)

Zmianowość:

• jedna zmiana 7-15

Etat:

• pełen etat 40h/tyg.

Rodzaj umowy:

• umowa o pracę na okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: sekretariat@rotor.com.pl

Oferta ważna od 01-03-2020

W czym możemy pomóc?